Beyaz Tüy Eğitim Platformu

Bilgelik Bilinci Mutluluğun Eğitimi ONLINE

Bilgelik Bilinci Mutluluğun Eğitimi pek çok şehirden ve ülkeden talep görmektedir. IŞIK YAZAN hocamızın yoğun programı sebebi ile bu çalışmaların yapılamadığı şehirlerde ya da ülkelerde yaşayan sevgili katılımcı adaylarımıza bu yıl yeni bir imkan sağlıyoruz. 

Online sistem sayesinde IŞIK YAZAN Bilgelik Bilinci Mutluluğun Eğitimi kapsamındaki 34 dersin tamamını internet ortamında  izleyebileceksiniz.

Ayrıca bu yıl katılımcılarımız aşağıdaki imkanlardan da yararlanabileceklerdir: 

  • Çalışmaların yapıldığı şehirlerde yüz yüze derslere devam eden katılımcılar, ders kaçırmaları durumunda online sistemi kullanabilirler.
  • Dersleri 20. derse kadar online almış katılımcılar herhangi bir merkezdeki yüzyüze derslere devam edebilirler.  
    • Örneğin İzmir'de yaşayan bir katılımcı izmir sınıfı 7. dersteyken Mutluluğun Eğitiminden haberdar olup derslere katılmak isterse, İzmir sınıfının bulunduğu dersten önceki tüm dersleri alıp seyrettiğinde izmir sınıfı ile birlikte derslere yüz yüze devam edebilir. 
    • Normal şartlarda "4. Kader Sırrı" dersinden sonra yeni katılımcı kabul edilmemekteydi. Yeni sistemimizde ise katılmcı adaylarına sınıfa yetişmesi durumunda sınıfa dahil olma hakkı verilmiştir. 
    • Yüz yüze derslere devam edebilmek için önceki derslerin tamamını seyretmek zorunludur. Eğitim sistemimiz derslerin seyredilip seyredilmediğini kontrol etmekte ve katılım sertifikası vermektedir. 

Bu dersler  Beyaz Tüy Yayınevi ve Farkındalık Merkezi bünyesindeki eğitim sistemi üzerinden satın alınıp izlenebilmektedir.

Dersleri sırasıyla izlemeniz tavsiye edilir.  Dilerseniz 5 ayrı pakete bölünmüş olarak dersleri satın alabilirsiniz. Dilerseniz de teker teker alıp izleyebilirsiniz.

Tüm Derslere Ulaşmak İçin