Durugörü ile Şifa

DURUGÖRÜ ile ŞİFA Seansları

Çalışmalarımız bir niyet buluşmasıdır, bir davettir…

Hayatınızın tüm alanlarında (sağlık, kariyer, ilişkiler, para vb. )

  • Kendi özünüzü, biricik ve eşsiz olan sizi yaşamanıza
  • Bütün potansiyelinizi keşfedip kullanmanıza
  • Ruhunuzun hediyelerine kucak açmanıza
  • Doyumlu, keyifli, sağlıklı ve çocuk neşesi ile yaşamanıza engel olan;

bildiğiniz bilmediğiniz, fark ettiğiniz edemediğiniz duygu, düşünce ve inanç kalıplarına birlikte bakmaya gönüllü olmak ister misiniz?

Seanslarımız sırasında çalışmak istediğiniz konu için,  öğrenmiş olduğum şifa tekniklerinden o an en uygun olanları kullanıyoruz. Bu şifa alanında en büyük destekçim ise ruhumun hediyesi olan “Durugörü” yeteneğimdir. Seanslar sırasında kazanılan yeni farkındalıklar ile çalıştığımız konuda  yeni bir bakış açısı edinip, hayatımızın o alanında değişim ve dönüşümler yaratmaya niyet ediyoruz.

Buluşmak dileğiyle… Sevgiler.

Uygulayıcı

Funda İleri

1980 yılında Samsunda doğdum. Endüstri Mühendisiyim ve yüksek lisans eğitimimi “Karar Verme Teknikleri ve Bilgi Sistemleri” üzerine İngilterede tamamladım. 2006 -2019 yılları arasında çeşitli görevlerde mühendis olarak çalıştım.

Kendi yolculuğum sırasında, hayatımın belirli alanlarında hissettiğim tıkanıklıklara bakmak isterken aşağıdaki eğitimler ile yolum kesişti. Türkiye’de Bülent Uran’dan “EFT ve Regresyon” ve İngilterede Karl Dawson’dan “Matrix Reimprinting” eğitimlerimi tamamladım. Nefes’in mucizesi ve iyileştirici gücünü “Transformal Nefes “ tekniği ile tanıdım ve nefes koçluğu eğitimimi tamamladım. Theta Healing Basic DNA eğitimimi Sibel Kavunoğlu ile tamamladım. “Merkaba “ eğitimimi Aygün Kabadayı ile tamamladım. Ayşe Nilgün Arıt hocam ile halen “Maya Şaman Öğretisi” çalışmalarım devam etmektedir. 2013 yılında başlamış olan yolcuğumda karşıma çıkan tüm öğreti ve eğitmenlerine saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum.