Regresyon

Regresyon

Regresyon kelime anlamı ile geriye gitmektir. İnsanın şimdiki hayatında zihinsel, duygusal ve fiziksel iyi oluşlarını bozan sorunlarının kaynağı yaşamının bu andan önceki herhangi bir zamanına (gençlik, çocukluk, anne karnı veya geçmiş yaşamlarında) uzanıyor olabilir.
Regresyon Çalışmasında danışanın, bilinci açık bir şekilde trans halinde iken, bilinçaltı anılarında geriye doğru gitmesi sağlanır. Danışan geçmiş yaşamlarını ziyaret edip, bu hayatlarında edindiği yanlış duygusal kalıpların kaynağını hatırlar ve şimdiki hayatına izdüşümlerini yaparak çözümlenmelerini sağlar. Diğer bir değişle geçmişin izlerini temizleyerek şifaya kavuşur.

Regresyon çalışması ile sadece geçmiş yaşamı değil, aynı zamanda şimdiki hayatınızda iz bırakmış olan deneyimleri çözümleyerek, bunların olumsuz izlerini dönüştürmeniz mümkündür. Bu çalışma dünya çapında yapılan çalışmalarla birçok kez kanıtlanmış, birçok psikoterapi disiplinin kullandığı bir çalışmadır ve bu hayatın yanılsama ve karışıklıklarının ötesini görmenizi sağlar ve şimdiki hayatınızı etkileyen geçmiş hayatınıza şifa getirmeniz konusunda sizi destekler.

Regresyon çalışmaları, sadece belirli bir sorunu çözmek amacının yanında, ruhsal yolculuğunun farkına varıp kendini daha yakından tanımak, hayat amacını keşfetmek, hayatındaki sorunlara ruhun penceresinden bakmak isteyenlere de hizmet etmektedir.

Bireysel seanslar 1,5-2 saat sürmektedir.